Öğrencilerimizin şık ve modern okul kıyafetlerini giymelerini sağlıyoruz. Öncü firma olarak okulkiyafeterim.com olarak kaliteli ürünleri kendi atölyelerimizde üretiyoruz. Okul kıyafetlerinde maliyeti düşük ve kaliteli ürünleri hazırlamakta incelik gösteriyoruz. Ülkemizde yaşanan pandemi salgınından sonra okullardan uzak kalan öğrencilerimize en iyi desteği okul formalarında değişiklikler ve farkındalık yaparak sağladık. Öte yandan asrın felaketi olan ülkemizi yasa boğan Deprem ile 11 ilimize ve genel olarak ülkemize kazanç sağlaması açısından öğrencileri depremden en az etkilenme ile okullara yöneltecek projeler sunuyoruz. İster özel okulların kıyafetleri olsun ister devlet okulu kıyafeti olsun. Biz firmamız olarak gereken desteği sağlamak için hazır bulunuyoruz.

               Asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz, yaralılarımıza şifa istiyoruz kalanlarımıza sağlık ve güzel güneşli günleri refah bir ülke olarak yaşamayı temenni ediyoruz. Hayatımızın bir okul olduğunu ve eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha benimsedik. Gelecek nesillere huzur dolu bir yaşam sürmelerini diliyoruz.

T A R Z I   H İ S S E T

Mutlu öğrencilerimizin gülen yüzlerini görmek bizleri de mutlu ediyor. 

Hayatın her anında tarzı hissettiren tasarımlara imza atıyoruz.

Gerekli tasarımları nasıl yapıyoruz?

Bizimle iletişime geçen her okul için gerekli tasarımları yapabilme adına bilgilerini topluyoruz. Toplanan bilgilerden yola çıkarak bir hikaye oluşturup okulun renklerini kombin ve tarzını öne çıkaracak tasarımları yapıyoruz. Her yaşa anaokulu kıyafetleri, ortaokul kıyafeti, lise forması ve üniversite kıyafetlerini hazırlıyoruz. Seçilen tasarımların üretimlerini yapıyoruz son kullanıcıya teslim edilecek şekilde ürünü paketlemiş teslim etmiş oluyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Her okul için en uygun okul kıyafetini ve tasarımları nasıl seçiyoruz?

Okulun bulunduğu iklim şartlarına ve konumuna uygun ürünler yapıyoruz. Her iklimin kendine özgü kumaş seçeneği olmaktadır. Bunları göz önünde bulundurarak kumaş gramajlarını ve çeşitlerini kolayca seçiyoruz. Kendi bünyemizde kendi atölyemizde üretimlerini yaptığımız ürünleri sizlere en temiz ve hijyenik şekilde hazırlıyor teslim ediyoruz. Okul formalarında öncü bir firmayız. Aracı yada komisyoncu olmadan direk uygun fiyatları sizler için veriyoruz. 

Aracı firmaları ortadan kaldırdık. Kendi atölyemizde size özel üretiyoruz.

Sizde kaliteli ürünleri uyguna almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.