Biz okulkıyafetleri.com olarak sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata yapıyoruz. ürünlerimizin tamamı pamuk oranlı olup öğrencilerimizin tenine zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Baskılarımızın tamamı doğal boyalardan elde edilerek kimyasal madde kullanmadan doğal olarak renklendirilerek baskısı yapılmaktadır. Toros koleji ve diğer okulların kıyafetlerinde de aynı özeni göstererek kaliteli kıyafetler ürettik kolej kıyafetleri Öncü firmayız. Bizim için her öğrenci bizim modelimiz ve bizim reklam yüzümüzdür bu yüzden kalitemizden Ödün vermiyoruz. 

Kaliteli okul kıyafetlerine velilerimizin cebini düşünerek en uygun fiyata en kaliteli şekilde üretiyoruz. Öğrencilerimizin hayatın her anında dışarıda AVM’de sokakta rahatlıkla giyeceği kıyafetler tasarlıyor ve üretiyoruz. Artık sıradan okul kıyafetlerinden kurtulmanın tam zamanı tarzı hissetmeniz bizim için önemli. Marka okul kıyafetleri olarak sizlere hizmet vermenin ayrıcalı sizlerle birlikte yaşıyoruz. Okul kıyafetleri markası geleceğini düşünen öğrencilerimiz için biçilmez bir kaftan olarak kıyafetler üretiyor. 

Tıpkı bir manken modeli gibi okul kıyafetlerimizi giyerek kendilerini daha tarz ve daha cool hissediyorlar. bu başarın adına biz geleceğini düşünen nesiller için geleceğin tasarımını yapıyoruz diyoruz. Okul kıyafetleri sizler için sadece okula giderken giyeceğiniz kıyafetler değil hayatın her anında giyeceğiniz kıyafetler olarak adlandırıyor. Öğrencilerin giydikleri kıyafetleri bir çok testten geçirerek kalite kontrol yapılıyor kontrolden geçmeyenler ikinci kalite olarak elimizde numune olarak kalıyor. Mezun öğrencilerimize hayatlarının her anında giyecekleri mezun olduktan sonra bir araya geldiklerinde giyecekleri kaliteli kıyafetler yapıyoruz. mezuniyet kıyafetlerini baskı tekniği sırtta isim kumaş pres olarak yapıştırılıyor ve su bazlı olarak kumaş içerisine işleniyor. Bu baskının ömrü kumaşın içinde olduğu için sonsuz olarak kullanılıyor.

Moda‘nın nabzını takip eden Toros koleji bu sene de okulkiyafetleri.com‘u tercih ederek kalitesini bir adım öne taşıdı. Sizde okulkiyafetlerim’a tercih ederek kaliteli okul kıyafetlerini en uygunu alabilirsiniz. Hayatınızın sadece öğrencilik döneminde değil HAYATIN HER ANINDA GİYELEBİLEN okul formaları üretiyoruz. Tarzı Hisset’menin şimdi tam zamanı! Sizin de Tercihiniz kalite olsun.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.