Biz Okul Kıyafetlerim Olarak Sizinle Beraber Kocaman Bir Aileyiz.

         Alanında uzman, bilgili ve kaliteli hizmeti kendine ödül olarak benimsemiş işini en iyi şekilde icra eden, sizlere hizmet veren bir aileyiz. Sizleri de ailemizden biri olarak görüyoruz ve ticari bakışımız hep bu şekilde olmuştur.

         Aile olarak en iyisini hak ettiğimizi düşünerek sizleri de ailemizden görüp, hizmet verme yolunda ilerliyoruz. Alanında en az 8 ile 12 sene deneyimi olan uzman ekip ile 21 sene geçmişi olan köklü bir firmayız. Firmamızın gücünü birlikte yaşamaktan onur duyuyoruz. Tasarımdan üretime kadar  geçen sürede kendimizi geliştirerek daha iyisi için yola çıktık. Ailemizi büyüterek kaliteli işlere imza attık, toplamda 2200 mt2 kapalı alana sahip atölyemiz ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile okulunuzu ihtiyacı olan okul kıyafetleri, ‘ne  en iyi tasarımlar ile bir adım öne taşır ve en hızlı şekilde kaliteli olarak sizin için üretiriz.

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR 

SON TEKNOLOJİK NAKIŞ BİÇİMLERİ

Alanında uzman tasarımcılarımızın benzersiz kumaşlar ile tasarladığı okul modası için benzersiz ürünleri sizler için hazırlıyoruz. Moda sadece dışarıda giydiğimiz yada özel günlerde giydiğimiz kıyafetler değildir. Moda hayatın her yerindedir. Anaokulundan, ilkokul formaları, ortaokul formaları hatta  lise formalarından üniversiteye moda hayatın her anında bizimle beraberdir. Efsane ürünleri üzerinizde görmenin ayrıcalığı ile modanın nabzı okulkiyafetlerim.com olarak sizler için benzersiz tasarımları derliyoruz.

Okul kıyafetleri bizler için çok önemli olduğu için geleceğe geleceğin elleri değsin istedik. Yeni nesil tasarımlar için yeni nesille birlikte başarıya doğru adımlar atmanın onurunu birlikte yaşıyoruz. Yarınlara umutlu bir güneş olarak doğmanın en güzel yolu onları işimize dahil edip misafir etmektir diye düşünüyoruz. Minik ellerin kaliteli kumaşla buluşması gelecek için yeni tasarımcılar yetiştirmek demektir. Okul kıyafetine önem veriyoruz ve önemini onlar ile birlikte başarıya taşıyoruz.

Enerjimizi yeni nesilden alıyoruz. Onlar bizim umut kaynağımız geleceğimizin güneşi olarak görüyoruz. Okul kıyafetlerim yarınları düşünen ve yarınlar için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Tasarımcılarımızdan makina parkuruna kadar her işimizde özen gösteriyor ve kaliteli ürünleri sizler için üretiyoruz. 

GELECEK BİZLERE, BİZLER İSE GELECEĞE EMANET!

Sadece tasarım olarak değil üretimden sonra bile ürünlerimize sahip çıkıyoruz. Baskı kalitesinden dikiş kalitesine kadar en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek kalite kontrol ekibimizin itina ve titizlikle önemseyerek ve severek işinde uzman kişiler ile çalışıyoruz. 

FABRİKAMIZDAN VE MAKİNA PARKURUMUZDAN KARELER

Son teknoloji makina parkuru ile efsane tasarımlarımızı ürünlerin üzerine işlerken titizlik ve hijyenin bir arada olduğu fabrikamızda hizmette sınır tanımıyoruz. İplik kalitesinden boya kalitesine varana kadar hepsinin özenle seçerek üretim yapıyoruz. Benzersiz tasarımların ürünler üzerine uygulamasında özen gösteriyoruz. Boyalarımızın tamamı doğal renkler ile elde edilerek oluşturulmuştur. Boyalarımızın tamamında kimyasal yoktur. En başta söylediğimiz gibi gelecek nesillere önem veriyoruz. ülkemizin kalkınması için gelecek nesillere önem veriyoruz.

Yenilebilir baskı ile kaliteli boyalar ve doğal renklerden elde edilen baskı teknikleri gelecek için hazır. Öğrencilerin her türlü ortamlarını düşünerek onların yerine kendimizi koyarak onların içerisinde bulunduğu durumları bizde gözlemledik. Öğrencilerin sağlıklarını en az aileleri kadar düşünüyoruz. Hiçbir şekilde kanserojen maddeler içermeyen, doğal boyaların insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermediğini düşünerek üretim yapıyoruz. Ürünlerimizin tamamı doğal ve pamuklu ürünlerden elde edilerek üretim yapılmaktadır.

Makina parkurumuzu ve baskı aşamalarımızı sizlerin gözetiminde yapabiliriz. Biz fabrikamızda büyük bir aileyiz 

ve ailemizin her bir bireyi bizim için çok önemlidir. Sizde bizim ailemizden biri olarak fabrikamızda bizimle birlikte gün geçirmenin ve modanın nabzının nasıl var olduğunu görmek için sizleri bekliyoruz.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen hızlı formu doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.