Okullara Özel Çözümler

“Okulda Serbest kıyafet” uygulamasında, okullar için komple çözümler sunuyoruz. Okulun prestijini artıran tasarımlar ile bir adım önde olmanın heyecanı ile sunduğumuz önerilerde hem gençlerimizi, hem velilerimizi, hem de okul yönetiminin memnuniyetini ön planda tutmaya gayret ediyoruz. Amacımız öğrencilerin tarz ve cool kıyafetler içerisinde motivasyonu yüksek tutarak eğitim hayatının iyi yönde etkilenmesi için okulkiyafetlerim.com burada.

Okulkiyafetlerim.com ile çalışmaya karar veren okulları nasıl bir süreç bekliyor? 

Başta öğrenciler ve velilerden aldığımız fikirleri, tecrübelerimizle birleştirerek okul yönetimleriyle istişare ediyoruz. Her yaştan öğrencinin kıyafeti için özel tasarımları hazırlıyoruz. Anaokul kıyafetlerinden üniversite kıyafetlerine varana kadar hepsinin modern tasarımları sizler için hazırlıyoruz. Ana hatlarını belirlediğimiz koleksiyon için ortaya çıkan doneleri tasarım ekibimize ulaştırıyoruz ve ilk hazırlıklar başlıyor. Sezonun en şık ürünleri için artık süreç başlamıştır.

Tasarım ekibimizin özenle hazırladığı tasarımları modaya uygun  olarak ortaya çıkardığı taslakları en kısa zamanda okula ileterek fikirlerini alıyoruz. Okulun konumu mevki ve doğal şartlara uygunluğu göz önünde bulundurularak kaliteli ve o bölge iklim şartlarına göre kumaşlar belirleniyor. Okulun kurumsal çizgisinin dışına çıkmadan okul ve kurumların prestijlerini artırıcı şekilde uygulamalara başvuruluyor. Öğrencilerin moda uyumu gözetilerek onlara uygun tasarımlar seçiliyor.

Daha sonra okul bedenlerin ölçülerinin belirtildiği adet listesini oluşturmaya başlıyor. Öğrencilerin ve öğretmenlerimizin özenle severek giyecekleri kıyafetleri üretime hazırlıyoruz.Özenle hazırladığımız ve okula özel tasarımlar onaylandıktan ve ürün adetleri belirlendikten sonra sözleşmeler imzalanıyor ve iş üretime geçiliyor. En kaliteli kumaşlar, en iyi baskı yöntemleri  ile en şık ambalajlarla koleksiyonunuzu size ulaştırıyoruz.

Baskılarımızın tamamı doğal renklerden elde edilerek hazırlanmıştır, hiçbir şekilde kanserojen madde içermemektedir. Öğrencilerin vücutları temas edebilecek ve hiçbir şekilde alerjen maddeler içermeyeceği göz onunda bulundurularak üretilmektedir. Siparişin ilk verildiği andan itibaren ürünlerin hazırlanması ve paketlenmesine kadar geçen sürede hijyenik ortamlarda özenle uygulama yapılarak üretim sağlanmaktadır. Baskı ve nakış özellikli ürünlerde özel tasarımları son trend moda uygunluğu göz ardı edilmemektedir.

Fiyatlarlandırma ve ödeme koşulları nasıl oluyor?

Seçilen kumaş, baskı rengi, baskı boyutu, dikim şekli, kullanılacak aksesuarlar ve en önemlisi ürün adedi fiyatı belirlemede önemli rol oynayan etkenlerdir. Fiyat teklifinin en cazip şekilde hazırlanacağından ve en uygun ödeme koşullarının sunulacağından kuşkunuz olmasın. En önemlisi velilerimizin cebinden çıkacak parayı düşünmemiz; Velilerimiz genelde öğrenci kıyafetlerinin modern olmasını ve son modaya uygun olmasını isterken ürünün defalarca yıkanmasına rağmen kalitesinin bozulmaması için çaba gösteriyor. İşte bu yüzden kaliteden ödün vermiyor en iyi kumaşlar ve en doğal boyalar ile baskılarımız yapılmaktadır. Ürünlerimizin baskı kalitesi ve kumaş kalitesi confidence in textiles ödülüne layık görülmüştür.

Başarının sırrı kaliteden ödün vermeyen öncü firma okulkiyafetlerim.com

Teslimat nasıl yapılıyor? 

Hazırlanan ürünler, kalite kontrol den geçerek, yıkama ve ütüleme sonrası zedelenmemesi için en özel şekilde ambalajlanarak kutulanır. Kutulanmış ürünlerin üzerine adet ve içerikler eklenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun en güvenli ve en indirimli şekilde size ulaştırılır. Kargo takip bilgisinden ürün stok adetine kadar tüm bilgilerimiz müşteri ile paylaşılır. Elinize ulaşan ürünlerin her hangi bir nedenden ötürü yaşanan sorunları hızlı şekilde telafisi yapılır. Ürünlerin tamir ve tadilatlarından hiçbir şekilde ücret alınmaz. 

Ürünlerin garantisi var mı? 

Tüm ürünler, kullanma talimatlarına uygun şekilde hareket edildiği müddetçe şirketimizin garantisi kapsamındadır. Üretimden kaynaklanan hatalar en kısa zamanda giderilir. Kalite kontrolden kesinlikle geçmez olarak belirlenmiş ürünler asla teslim edilmez. En ufak detayların bile hata görülmesi durumunda ürünün firmamız tarafından teslim edilmeyeceğini beyan ederiz. Ürün teslim edilmiş, kullanıcı dan dolayı hata oluşmuş ürünler ise onarıma uygun olduğu sürece onarımı gerçekleştirilir. Ürünlerimizin yıkama talimatlarına uygun olarak kullanılmasını öneririz. Okul kıyafetlerim yaptığı tüm ürünlerine garanti vermektedir.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen hızlı formu doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.