Okul Giyiminde Moda Burada!

Günümüz modası çok hızlı değişiyor ve günümüz gençleri de modayı seviyor, okulkiyafetlerim.com olarak artık moda okul giyimde!
Okulda, sokakta, sinemada günün her saati okul giyim ürünleri ile Tarzı Hissedin!

Okul Kıyafetlerinde Tarz Değişiyor

Okul Giyim eskiden beri sürekli bir değişim halinde, ancak bu değişim belirli bir biçimde ve belirli bir tarzdaydı. Şimdi ise modaya uygun okul kıyafetleri ve her okulun kendine özgü tasarımlı kıyafetleri oldu. Artık moda okulda. Günümüz gençleri eski tarzda ki okul formalarından sıkıldı. Biz de bunu göz önüne alarak  gençlerin tarzına ve isteğine göre okul formaları tasarlıyor ve üretiyoruz! Sıradan tasarımların tam aksine sıra dışı tasarımlar ile sizleri yüksek kitlelere yükseltiyoruz. Okul kıyafetlerimi tercih ettiğiniz her adımda bir adım yükselmeye başlamışsınız demektir. Biz ve bizimle birlikte çalışan tüm okul ve kolejlerin yükselmesi için öğrenci kitlelerini yükseltmek için gerek sosyal medya gerek yazılı basın aracılığı ile hep üst sıralarda siz olun. Okulda ne giysem diye düşünmeden tasarımı seçmek artık senin elinde. Daha benzersiz olmanın ayrıcalığı ile ve motivasyon artırıcı tasarımlar ve rahat ürünler ile bir adım önde olarak hayata başlayın.

Okulda, Sokakta Hayatın her yerinde…

Tarz olmak senin elinde!

1 Dakikada Hızlı Teklif Al!

Okul Giyimde Değişimi Yakalayın

Ürettiğimiz ürünler sadece okul forması olarak değil aynı zamanda günlük yaşamda rahatlıkla giyilebilecek tarza olup, kumaşı ve dokusuyla herkesin beğeneceği ölçüdedir. Okulda, sokakta, parkta, arkadaşlarla buluşmaya giderken bile giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kumaşlarımız da tam bir marka kıyafet konforu veren terletmeyen ve %100 pamuktan elde edilen kumaşlar ile üretimi tamamlamaktayız. Baskılarımızın tamamı organik renklerden elde edilerek yapılmıştır. Kesinlikle insan sağlığına zarar verecek maddeler kullanılmamaktadır. Bundan dolayı yenilebilir baskı ve asla çıkmaz baskılar yapmaktayız. Bu tekniğimiz ile Türkiye’ de öncü firma olarak okulkiyafetlerim.com olarak hizmet veriyoruz. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz sağlık kontrolleri yapılarak iş güvenliği çerçevesinde çalışmaktadır. Hijyen ve kalite hepsi bir arada gelecek için varız. Tarzını yakala Cool Sen Ol!

Değişim İçin Geç Kalmayın

Eğitim hayatınızı şekillendirmek, öğrencilerin asla üzerinden çıkarmak istemeyeceği, onlara hitap eden okul formaları tasarlatmak ve üretmek istiyorsanız sakın geç kalmayın!
Hemen Bizimle İletişime Geçin
0534 068 78 42
https://okulkiyafetlerim.com/iletisim/