Proje Açıklaması

                 Adnan Menderes Üniversitesi 03.07.1992 tarihli 3837 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Hakkında 41 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin değiştirilerek kabulüne dair 2809 Sayılı Kanun ile 78 ve 190 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun uyarınca 1992 yılında kurulmuştur.

                Üniversitenin kuruluş kanununda; Fen-Edebiyat, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler, Tıp, Veteriner, Ziraat Fakülteleri olmak üzere 5 Fakülte; 3 Enstitü; Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ve Söke Meslek Yüksekokulu yer alırken; şu an Üniversitenin 18 Fakülte, 3 Enstitü, 1 Devlet Konservatuarı, 5 Yüksekokul, 18 Meslek Yüksekokulu, 26 Uygulama ve Araştırma Merkezi ile toplam 71 akademik birimde eğitim-öğretim veren bir yükseköğretim kurumu haline gelmiştir.

             Türkiye’nin önde gelen bir çok okulunun yanı sıra üniversitelere de özel kreasyonlar hazırlıyoruz. Okul Kıyafetlerim olarak tecrübelerimizi ortaya koyarak deneyimli ve uzman kadromuz ile kabiliyeti yüksek üretim alt yapısı ile ürünleri sizlere sunuyoruz. Tasarım anlamında en üst seviye teknoloji ile kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren tasarım departmanımız, eğitim kurumları için özgün ve son moda, son trend koleksiyonlar hazırlıyor, gelişmiş teknoloji ile donatılan üretim alt yapımız ise bu tasarımları hayata geçiriyor. Böylelikle eğitim kurumlarına normal hayatlarında da giyebilecekleri kıyafetleri tasarlıyoruz üretiyoruz. Adnan Menderes Üniversitesine tasarladığımız ve ürettiğimiz üniversite kıyafetlerini güle güle kullanmalarını dileriz. Hayırlı olsun.

 

                                                                    Değişim İçin Geç Kalmayın

Eğitim hayatınızı şekillendirmek, öğrencilerin asla üzerinden çıkarmak istemeyeceği, onlara hitap eden okul formaları tasarlatmak ve üretmek istiyorsanız sakın geç kalmayın!
Hemen Bizimle İletişime Geçin: 
0534 068 78 42
https://okulkiyafetlerim.com/iletisim/