Proje Açıklaması

MİSYONU

Bireyin ve toplumun mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum oluşturmanın, toplumun manevi değerlerine saygılı, milli duyguları yüksek olarak yetiştirilmiş bireylerce sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en verimli çabanın eğitim olduğuna inanır. 

Bu inançla dünyada ve  ülkemizde  kurulacak yeni bir medeniyetin  seçkin fikir ve bilim adamlarını, milli ve manevî değerleri bireysel kimliğinin temel taşı olarak gören, geleceği sahiplenen, ahlâklı, asil bir ruha sahip, kendisi ve çevresi ile barışık, özgür ve  sorumluluk bilinci taşıyan kişilik sahibi bireyler olarak yetiştirmeyi kendine  MİSYON alarak benimser.

VİZYONU

Devran Eğitim Kurumları hızla değişen ve gelişen güncel ile uyumlu yöntemler geliştirerek bölgesinde eğitim ve öğretimin liderliğini yapmayı, akademik başarılarda her zaman ülkemizin en seçkin okulları arasında yer almayı ve 2023 yılına kadar kendi kampüsünde bir üniversiteye dönüşmeyi VİZYON edinmiştir.

Türkiye’nin önde gelen bir çok okulunun yanı sıra üniversitelere de özel kreasyonlar hazırlıyoruz. Okul Kıyafetlerim olarak tecrübelerimizi ortaya koyarak deneyimli ve uzman kadromuz ile kabiliyeti yüksek üretim alt yapısı ile ürünleri sizlere sunuyoruz. Tasarım anlamında en üst seviye teknoloji ile kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren tasarım departmanımız, eğitim kurumları için özgün ve son moda, son trend koleksiyonlar hazırlıyor, gelişmiş teknoloji ile donatılan üretim alt yapımız ise bu tasarımları hayata geçiriyor. Böylelikle eğitim kurumlarına normal hayatlarında da giyebilecekleri kıyafetleri tasarlıyoruz üretiyoruz. Devran eğitim kurumlarına hazırladığımız okul kıyafetlerini güle güle kullanmalarını dileriz. Hayırlı olsun.

  Değişim İçin Geç Kalmayın

Eğitim hayatınızı şekillendirmek, öğrencilerin asla üzerinden çıkarmak istemeyeceği, onlara hitap eden okul formaları tasarlatmak ve üretmek istiyorsanız sakın geç kalmayın!
Hemen Bizimle İletişime Geçin: 
0534 068 78 42
https://okulkiyafetlerim.com/iletisim/