Maske ve çocuklara özel maskeler, okullara özel maskeler

Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüs için geliştirdiğimiz maskelerimizi sizlere hediye ediyoruz. Kıyafet siparişini veren her okul ve kurumlar için her öğrenciye hediye maske veriyoruz. Baskılı yada baskısız maskeler okulkiyafetlerim.com olarak öğrencilerin sağlığını düşüyor ve kaliteli maskeler hediye ediyoruz. Baskılı maskelerimizin tamamı okula özel maske olarak tasarlanmaktadır ve kesinlikle kanserojen madde içermeyen renkler ile elde edilen baskı teknikleri ile imalatı yapılmaktadır. Maskeler tamamen ultrasonik olarak üretilmektedir. Okullara özel maske siparişleriniz de sizler için tasarımları biz yapıyoruz ve en uygun fiyata kıyafet verirken her öğrenci için maske hediye ediyoruz. Tek kullanımlık ve yıkanabilir maske olarak çeşitlerimiz mevcuttur. Tek kullanımlık maskelerde adet belirterek okula özel maske hazırlayıp teslim ediyoruz. Yıkanabilir maske için ise kimyasal kullanılmadan içerisinde ped olan ve sıvı geçirmeyen kaliteli maske ile kıyafetlerinizi kombin yapıyoruz.

30 SANİYEDE FİYAT TEKLİFİ AL!
 

Okulların açılıp-açılmama durumu için Bilim Kurulu kararı bekleniyor bizde öğrencilerimize sürpriz hediyeler ile onları yeni döneme motive ediyoruz.

Okulların ağustos sonunda açılması planlanırken öğrencilerin koronavirüs ile mücadele nasıl bir yol izleyeceklerini onlar için biz hazırlıyoruz. Okullara özel maske hediye ediyor ve onları mutlu etmek için sıra dışı eğlenceli tasarımlar ile kombinlerini tamamlıyoruz. Gelecek nesillere geleceğin tasarımları ile son moda okul kıyafetlerini son moda okul maskeleri ile birleştirerek modanın ikonuna imza atıyoruz. Okul logolu maske için özel bir tasarım ve kombin ile hediye ediyor ve kaliteli ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Okul maskeleri için siparişlerinizi vermek için geç kalmayın. Her kıyafete ve her okula özel tasarımlar ile bir adım önde olmanın, modanın nabzını yaşamanın farkını bizimle yaşayın. Bir adım önde olun ve siparişlerinizi verirken okulkiyafetlerim.com sitemizden hızlı teklif alarak okul kıyafetlerinizin yanında okul maskesi hediyenizi almayı unutmayın. Hediyelerimiz her öğrenciye birden fazla olarak verilmektedir. Gelecek için tarzı hisset.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.