Okullar Ne Zaman Açılacak, Okullar Açılıyor mu?

Pandemi döneminde okullar açılacak mı? Bizde sizler kadar merak duyarak araştırmalar yapıyoruz ve  gündemi takip ediyoruz. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan son dakika yüz yüze eğitim ve okulların açılış tarihi ile ilgili açıklama geldi. Haberimizin devamında buna yer verdik.

1 MART’TA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzasıyla yüz yüze eğitim uygulamalarına ilişkin illere gönderilen yazıda şu içerikler yer alıyordu: “1 Mart’tan itibaren 12. sınıflarda seyreltilmiş sınıf uygulamasıyla yüz yüze eğitime geçileceği, mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarındaysa birinci dönem itibari ile işletmelerde beceri eğitimine devam edenlerle ikinci dönem devam etmek isteyenlerin 15 Şubat’tan itibaren söz konusu eğitime devam etmelerinin sağlanacağı anımsatıldı.

Okul Kıyafetlerin Hazır, Peki Sen Hazır Mısın?

30 SANİYEDE FİYAT TEKLİFİ AL!
 

Okulkiyafetlerim.com olarak okul formalarınızı tamamen size özel hazırlayıp, hızlı şekilde üretime alalım. Öğrenciler yeni eğitim dönemine son moda okul kıyafetleri başlasın! Açılan okullarımızda her an her yerde giymek isteyecekleri okul kıyafetleri ile öğrencilerinizin motivasyonunu artırın!
okulkiyafetlerim.com olarak öğrencilerimizin daima yanındayız. Siparişinizi 1 dakika içerisinde oluşturup tasarımınızı 5 dakikada içinde alabilirsiniz!

Okul kıyafetleri üreticisi olarak  her zaman sizlerin ve öğrencilerimizin rahatlığını düşünüyoruz.
“Kanserojen Madde İçermeyen” Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız, biz hazırız,
Peki Siz Hazır Mısınız!

Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapsınlar ve Tarz Okul Kıyafetlerinize Kısa Sürede Kavuşun.
https://okulkiyafetlerim.com/okul-kiyafetleri-teklif-formu/