Spor Okulu Kıyafetleri, Spor Kulübü tişörtleri, Spor etkinlik tişörtleri ve daha bir çok tarz spor kıyafetleri okulkiyafetlerim.com

Etkinlik ve değerli zamanlarınızı geçirdiğiniz spor faaliyetlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz spor kıyafetlerini biz tasarlıyoruz, biz üretiyoruz!  Zamanınızı benzersiz, son moda, son trend tasarımlar ile süsleyen spor tişörtlerinde öncü ismi okulkiyafetlerim.com spor hayatınıza tarz katar. 

Spor Kıyafetlerinde  Moda ve Rahatlık Burada!

Yüzme kursu tişörtlerinden, basketbol tişörtleri, cimnastik tişörtleri, aklınıza gelebilecek tüm spor etkinlerinde rahatlıkla kullanacağınız benzersiz spor tişörtlerini modern çizgimizle birleştiriyoruz.  Kusursuz spor kursu tişörtlerini son teknoloji ile kaynaştırıp sizlere sunuyoruz.

Hayatın her anında rahatlıkla giyebileceğiniz hava alabilen pamuk oranı % 98 olan kumaşlar ile imalatımızı yapıyoruz. Sıra dışı tasarımları benzersiz olarak tasarlıyoruz ve son trend spor kıyafetleri son moda spor tarzları ile üretim yapıyoruz.

 okulkiyafetlerim.com olarak anaokulun’dan ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye kadar son moda tasarımları yapıyor ve en kaliteli kumaşlar ile üretiyoruz. Geleceğe doğru adımları atmak için gelecek nesillere geleceğin tasarımlarını yapıyoruz. Etkinlik ve faaliyet tişörtleri ve diğer ürünlerini de üretiyoruz. Spor kulübü tişörtlerinde branşlara yönelik tasarımlar yapıyoruz. Spor kulübü kıyafetlerinde kumaşlarımızın kalitesi bozulmaması açısından en yüksek tedbir ve talimatlara uyarak üretimlerini yapıyoruz.

Covid-19 nedeni ile tüm tedbirlerimizi alarak en hijyenik ortamlarda tekstil üretimleri yapıyoruz. Tekstil fabrikamızda tüm çalışanlarımızın sağlık ve hijyenine önem veriyoruz. Çünkü üretim aşamasında temaslı durumdan kaçınmak için kapalı devre kontrol sistemi ile 7gün 24 saat kontrol altında denetmen gözetiminde üretim yapılmaktadır. Spor tişörtlerinde hijyenin önemli olmasının nedeni ise yüzme kurslarında yüzme sonrası giyilen ürünlerin bedene tamamen ıslak iken yapışması esnasında içerisindeki mikrobiyolojik ufak mikropların vücutta yapışmasını önlemek adına çalışmalarımız sürüyor. Sonuçlarından son derece memnun kaldığımız ürünlerin imalatlarını sizler için yapıyoruz.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.