Yeni kayıt dönemi düzenlenen sosyal hayat için İndirimli Ürünler

Pandemi nedeni ile okullarını özleyen öğrencilerimize sürpriz indirimler ve ücretsiz katalog desteği veriyoruz. Okul formalarında son trend tasarımlar ile öğrencilerimize geleceğin tasarımlarını sunuyoruz. 

Düzenlenen sosyal hayat için buradayız!!!

okulkiyafetlerim.com olarak corona virüs salgınıyla mücadelede ülkemiz ve Dünya için bizlerde savaştık. Savaşımızın sonucunda ise başarılı bir gelecek, öğrencilerimize kaliteli okul formalarını hazırladık. Yeni kayıt döneminde kaliteli ürünler ve sıra dışı tasarımlarla mutlu edeceğimize inanıyoruz. Gelecek nesillerin okul formalarında sıradan olmak yok. Tamamen modaya uygun gündemi takip eden tasarım çizgimizle gençlere hitap ediyoruz. Okul kıyafetlerinde modayı yakından takip etmek bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için sizde çok kolay bir şekilde bizden teklif alınız.

Yeni okul kıyafetlerinizi seçmek için bizden katalogunuzu Ücretsiz istemeyi unutmayınız.

Okulunuza özel tasarımları ve ürünleri sizler için ücretsiz tasarlıyoruz. Tek yapmanız gereken tasarımlar arasından ürünlerinizi seçmek olacaktır. Genel olarak okulun konseptine uygun tasarımları derliyoruz. Okul formalarını tasarlar iken dikkate aldığımız unsurlar arasında öncelikle okulun eğitim ve öğretim kısmını öne çıkarıyoruz. Renk ve kombin hazırlamada ise okulun renk ve çizgilerinin dışına çıkmadan okul kıyafeti tasarlıyoruz. 

Ücretsiz katalogunuzu isterken yapmanız gerekenler

Öncelikle okul kıyafetinizi belirlerken yapmanız gereken iletişim formumuzu doldurup renk ve modelleri belirlemek. Okulunuza özel tasarımları görmek için saatler içerisinde tasarımları görebilir ve fiyat teklifini en uygun şekilde 30 saniyede alabilirsiniz.

okulkiyafetlerim.com olarak  her zaman sizlerin rahatlığını düşünüyoruz.
Okul kıyafetine ihtiyacımız var ve bunu biran önce yaptırmam lazım diyorsanız
Hemen Aşağıdaki  Formu Doldurun!
Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaklardır.